Dobre materiały edukacyjne od WSIP

Obecnie z oferty WSIP podręczniki korzysta duża ilość placówek edukacyjnych. Nie ma się czemu dziwić – jedno z najlepszych wydawnictw, które zawsze zwraca baczną uwagę na to, aby każdy uczeń mógł otrzymać dobre podręczniki razem z kompletami ćwiczeń. Takie zestawy można spotkać na ławkach uczniów w szkołach podstawowych i wyżej. Wielu pedagogów z placówek przedszkolnych również korzysta z materiałów, jakie publikowane są przez WSIP. Tak, jest to wydawnictwo, które dba o młode pokolenia, przekazując im potrzebną wiedzę w odpowiedniej formie. WSiP podręczniki oferuje księgarnia Tania Książka.

Język polski. Oblicza epok. Podręcznik. Klasa 3. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Część 2

Dariusz Trześniowski, Adam Kalbarczyk oraz Dariusz Chemperek wspólnymi siłami opracowali podręcznik, który będzie ogromną pomocą przez kilka kolejnych lat, jeżeli chodzi o staranne przygotowanie do matury. W środku można znaleźć dużą ilość tabelek i diagramów, które ułatwiają przyswojenie wiedzy odnośnie danej epoki. Infografiki pokazują, jakie zagadnienia są najważniejsze, które należy pamiętać nie tylko podczas sprawdzianów na lekcjach, ale również na egzaminie dojrzałości. Nauka razem z tym podręcznikiem stanie się zdecydowanie przyjemniejsza – o czym świadczą głosy uczniów, którzy mieli już tą książkę w rękach.

Język polski. Repetytorium. Matura. Zakres podstawowy

“Już za rok matura” – słowa Czerwonych Gitar pewnie nie raz i nie dwa będą rozbrzmiewać w głosach uczniów. Dopóki jest na to czas, trzeba więc się do niej uczyć. Zadbali o to: Beata Borkowska, Magdalena Marzec-Jóźwicka, Beata Kwapińska, Agnieszka Pawelec, Zbigniew Płażewski, Agata Poręba, Grzegorz Sawa oraz Leszek Woźniakowski. Cała grupa starannie pracowała nad tym, aby stworzyć repetytorium, dzięki czemu napisanie prawidłowej wypowiedzi nie będzie stanowiło dla nikogo problemu. Co więcej, odpowiedzi na egzaminie ustnym nie będą stanowić dla nikogo problemu, dlatego warto mieć taką książkę pod ręką, jeżeli komuś zależy na zdobyciu odpowiedniej wiedzy.